Strona Główna
O nas
Historia
Odznaka Turysta Ziemi Chrzanowskiej
Kolarska Odznaka Turystyczna
Szlaki rowerowe Ziemi Chrzanowskiej
Przed wyprawą...
Ciekawe miejsca
Relacje
Dołącz do nas
Strona główna PTTK
Współpraca
Kontakt

 

 

 

Relacja z XXIV Kolarskiego Pierwszego Kroku

Mimo kiepskiej pogody, ponad 40 kolarzy uczestniczyło w tegorocznym Kolarskim Pierwszym Kroku. Wspólnie pokonaliśmy 37km.


Wyruszyliśmy z Placu 1000lecia punktualnie o godzinie 9 w kierunku Puszczy Dulowskiej, która o dziwo nie przywitała nas błotem, jakiego się spodziewaliśmy po kilkudniowych opadach. Po ponad godzinnej jeździe dotarliśmy do Muzeum Pożarnictwa w Alwerni, które dzięki uprzejmości dyrekcji mieliśmy okazję zwiedzić. Eksponaty zgromadzone w muzeum na prawdę robiły wrażenie. (zdjęcia z muzeum dostępne są w naszej galerii)

 

Droga powrotna już nas niestety nie rozpieszczała. Praktycznie cały czas towarzyszył nam deszcz, który w okolicach Bolęcina stał się dość intensywny. Na szczęście wszyscy uczestnicy dzielnie dotarli na metę rajdu, którym była Szkoła Podstawowa nr 6 w Chrzanowie (dziękujemy za gościnę), gdzie wszyscy chętni mieli możliwość wzięcia udziału w  konkursach.

 

Rozdaniem nagród zakończyliśmy XXIV Kolarski Pierwszy Krok, zapraszając na kolejne rajdy i wycieczki organizowane przez Komisje Turystyki Kolarskiej PTTK Chrzanów.

 

Galeria zdjęć  KLIKNIJ

 

 PowrótPTTK

PTTK Oddział ChrzanówPLAN WYCIECZEK


 
 KLIK
 

Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną turystycznie gminą Powiatu Chrzanowskiego jest gmina:

Alwernia
Babice
Chrzanów
Libiąż
TrzebiniaZobacz wyniki

Biker Trzebinia
 
 

LIOOSYS CMS - web content management